Podmínky vrácení peněz

Jak postupovat, když zakoupené zboží chcete vrátit? 

  • Od kupní smlouvy je možné odstoupit do 14 kalendářních dnů*
  • Lhůta 14 dnů začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží. Končí-li lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je brán nejbližší následující pracovní den. Odstoupení od kupní smlouvy musí být dodavateli doručeno nejpozději v poslední den 14 denní lhůty. Nestačí jej v tento den pouze odeslat.
  • Po dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle dodavateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.
  • Rozbalením zboží nezaniká právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodů.
  • Zákazník obdrží zpět své peníze nejpozději do 30 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy a vrácení zboží dodavateli.
  • Ke vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit nákupní doklad, který potvrdí, že jste zboží zakoupili v našem internetovém obchodě a usnadní nám identifikaci daného zb

* V případě, že jste spotřebitel, máte dle §1829 odst.1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Doprava je zdarma(náklady na vrácení hradí obchod).

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní činnosti či podnikatelské činnosti(o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení Vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí.

Kde a jak zboží vracet / vyměňovat

Zboží, které Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, zasílejte na adresu:

balance fashion s.r.o.
U Zátiší 545/1
147 00 Praha 4
mail : info@kosile.cz
tel.: 605 961 067
 
K vrácenému zboží je nutné přibalit kopii nákupnío dokladu (faktury).
 
Také prosíme, aby v zásilce bylo zřetelně uvedeno, zda zboží vracíte či vyměňujete! 
 
Vrácené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.
 
Prosíme, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.
 
V případě nesedící velikosti lze vyměnit výrobek do 14 dnů od obdržení zásilky.
 
Vrácení peněz lze uplatnit, pokud jsou dodrženy tyto podmínky:
  • Zboží nesmí být poškozené
  • Nesmí být nošené, tzn. bez známek užívání
  • Musí být v původním stavu a zabaleno v původním obalu
Před vrácením výrobku pro výměnu se ujistěte, že požadovaná velikost je k dispozici v online Obchodu. Výměna je zdarma (poštovné a balné hradí obchod). Zboží nesmí být poškozené 
 
Peníze za zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 30 dnů od doručení zboží na naši adresu. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.