Bezpečnostní informace

INFORMACE – OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
 
Internetový obchod www.kosile.cz se zavazuje respektovat a chránit Vaše soukromí.
 
Internetový obchod www.kosile.cz postupuje v souladu se zákonem č.101/200 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.
Osobní data (jako např. jméno, adresa, telefon, e-mail, bankovní spojení popř. IČO, DIČ apod.), která jsou součástí objednávky nebo nám byla sdělena během registrace nového zákazníka jsou www.kosile.cz považována za diskrétní a jsou patřičně chráněna proti zneužití. Údaje o zákaznících zásadně nebudou sdělovány třetím osobám kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (banky, přepravci apod.) a to pouze v nutném rozsahu.
 
Kde jsou vyžadovány osobní údaje
 
www.kosile.cz na svých stránkách zveřejňuje informace o produktech, které nabízí. Veškeré tyto informace jsou přístupné, aniž bychom po návštěvnících webu vyžadovali osobní údaje, jakéhokoliv charakteru. Výjimkou je vstup do procesu objednávání, který ze své podstaty vyžaduje zadání základních osobních údajů pro doručení objednávky. V tomto případě je po návštěvnících při vstupu do „objednávkové“ části e-shopu vyžadováno zadání přístupových údajů, na základě kterých je možné jednoznačně určit identitu nakupujícího.
 
Údaje, které shromažďujeme
 
Společnost balance fashion s.r.o., provozuje internetový obchod www.kosile.cz, ve kterém si můžete objednávat pánské oblečení. Osobními údaji, které jsou shromažďovány na těchto stránkách, jsou fakturační údaje, dodací adresa, telefonní spojení a e-mailová adresa.
Přístup k osobním údajům:
Internetový obchod www.kosile.cz připravil možnost Vaše osobní údaje kdykoliv aktualizovat a pozměňovat. Prohlížet a editovat osobní údaje, které jste nám již poskytli. Případně, že si přejete být úplně odstraněni z naší databáze.
 
Souhlas s poskytnutím osobních údajů
 
Internetový obchod www.kosile.cz získává Váš souhlas se zařazením poskytnutých údajů do databáze společnosti a jejich dalším zpracováním registrací na našich stránkách. Jestliže se rozhodnete poskytnout nám osobní údaje (jakékoliv informace, dle kterých lze jednoznačně identifikovat Vaši osobu), buďte si jisti, že budou použity pouze s cílem pouze uspokojit vás jako našeho zákazníka.